6gr051213_0025 грудня відбулося позачергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації, у якому взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Володимир Василенко, голова районної ради Володимир Невжинський, заступник міського голови Юрій Стальниченко та місцеві ЗМІ.

На засіданні розглядалося питання про суспільно-політичну ситуацію в країні та районі, що склалася станом на початок грудня 2013 року. До обговорення даного питання долучилися майже всі члени громадської ради. Думки були різними.

Очільники району теж взяли участь в обговоренні даного питання, вони одностайно засудили силовий розгін мирного зібрання громадян України вночі 30 листопада п.р. на майдані Незалежності в місті Києві. У своєму виступі в.о. голови райдержадміністрації Володимир Василенко зазначив: «…Україна не відмовилася від євроінтеграційного курсу, але є багато економічних питань, які потрібно вирішувати».

За результатами обговорення члени громадської ради прийняли рішення:

1. В подальшому підтримувати курс України на євроінтеграцію.

2. Засудити силовий розгін мирного зібрання громадян України вночі 30 листопада 2013 року на майдані Незалежності в місті Києві.

3. Закликати органи влади забезпечити дотримання правоохоронними структурами, кожним державним посадовцем права громадянина на мирне зібрання і публічне висловлення своєї думки.

4. Звернутися до лідерів політичних сил району дотримуватися принципів європейської демократії та поваги до прав громадян.

5. Рекомендувати підтримати дане рішення громадської ради при райдержадміністрації на сесіях місцевих рад.

За питання, щодо недовіри до дій Уряду України, члени громадської ради не проголосували.

Другим питанням члени Громадської ради внесли пропозиції до плану роботи на 2014 рік.

 

Менська РДА

Коментарі закриті.