Зацікавлено читаю матеріали про Менський суд. Приємно порадувало те, що на його базі створюється Окружний суд, вдячність за роботу колективу і голові суду Тетяні Сові.

 

 

Дещо здивував матеріал про благодійність працівників Менського суду. Звісно, це суб’єктивна думка автора матеріалу, але для суспільства неймовірно корисніше було б, якби посадовці, в тому числі й судді, покінчили зі всією тією злочинністю, котра знищує Україну і українців. Бо без цього благодійність виглядає як той пшик в казці про пана і коваля.

Щодо ж суду в справі по звинуваченню Примакова та Гайдукевича в хабарництві, то якби процес затягнули ще на ряд років, то свідки змогли б не тільки стати інвалідами і все позабувати, а й взагалі повмирати.

Чомусь згадався телеміст СРСР – США 1986 року, під час котрого одна з учасниць заявила, що в СРСР сексу немає! В нас тепер з сексом все в порядку, у всілякому випадку інтернет нам це переконливо доводить. Щодо ж корупції, то тут суцільна незрозумілість – є вона в нас чи її немає? Що ж, сподіваюся, правосуддя нам це пояснить.

Ну а поки-що, в кого є бажання, перегляньте довгий та нудний відеозапис судового засідання від 10 січня:

 

Коментарі закриті.