Державна фіскальна служба України в листі від 02.02.2016 р. № 3253/7/99-99-15-03-01-17 роз’яснила питання щодо сплати єдиного податку платниками четвертої групи.
Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році” (далі – Закон № 909) з 01.01.2016 внесено зміни до розділу XIV Податкового кодексу України (далі – ПКУ) „Спеціальні податкові режими”, які набрали чинності 3 01.01.2016.
Для платників єдиного податку четвертої групи змінено ставки податку з одного гектара сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду:
для ріллі, сіножатей і пасовищ (крім ріллі, сіножатей і пасовищ, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях, а також ріллі, сіножатей і пасовищ, що перебувають у власності сільськогосподарських товаровиробників, які спеціалізуються на виробництві (вирощуванні) та переробці продукції рослинництва на закритому ґрунті, або надані їм у користування, у тому числі на умовах оренди) – 0,81;
для ріллі, сіножатей і пасовищ, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях, – 0,49;
для багаторічних насаджень (крім багаторічних насаджень, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях), – 0,49;
для багаторічних насаджень, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях, – 0,16;
для земель водного фонду – 2,43;
для ріллі, сіножатей і пасовищ, що перебувають у власності сільськогосподарських товаровиробників, які спеціалізуються на виробництві (вирощуванні) та переробці продукції рослинництва на закритому ґрунті, або надані їм у користування, у тому числі на умовах оренди, – 5,4.
Із п.2921. 1 ст. 2921 ПКУ Законом № 909 виключено норму, яка дублювала положення Земельного кодексу України (далі – ЗКУ), а саме: „Права власності/користування земельними ділянками повинні бути оформлені та зареєстровані відповідно до законодавства”.
Звертаємо увагу, що об’єктом оподаткування єдиним податком для платників четвертої групи, як і раніше, є площа сільськогосподарських угідь, право власності або користування якими зареєстровано відповідно до законодавства, оскільки підставою для нарахування єдиного податку платникам четвертої групи є дані Державного земельного кадастру та/або дані з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (п. 2921.3 ст. 2921 ПКУ).
Земельні відносини в Україні регулюються ЗКУ, а справляння єдиного податку четвертої групи – ПКУ.
Отже, площі земельних ділянок, щодо яких договори оренди не укладені або укладені, але не зареєстровані у встановленому чинним законодавством порядку, не включаються до об’єкта оподаткування єдиним податком.
У 2016 році база оподаткування єдиним податком для платників єдиного податку четвертої групи (сільськогосподарських товаровиробників) визначається з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного станом на 1 січня 2015 року згідно з п. 2921.2 ст. 2921 ПКУ, тобто індексація нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь не проводиться.
Питання оцінки земельних ділянок, застосування індексації та коефіцієнтів належить виключно до компетенції центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів, яким є Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру.
Держгеокадастр та його територіальні органи відповідно до повноважень видають витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;In lieu of flowers, the family suggests donations be made to: Covenant Hospice 1040 Stanton RdHitting the gym is harder than usual.prada borse outlet
Posts trying to sell, buy or trade will be deleted and the poster will be banned.mulberry handbags uk
Michael Henning, who was in the carriage next to the bomber, described being caught in a yellow and orange explosion.chaussure louboutin pas cher
12, 2012, is looking north, with the city of Norfolk in the background.prada bag
Sedin’s absence will bring his consecutive games played streak the second longest among active NHLers to an end following 679 straight games.mulberry bags outlet
Sold Price for 10 Governor Street Jordan Springs NSW 2747

10 Governor Street Jordan Springs LOCATION, LOCATION

WOW.mcm bags

Dad had come down with a bad case of rheumatic fever as a young boy.hermes handbags outlet
ODU (18 6, 7 5) is 3 1/2 games out of first and a game and half shy of finishing in the top four and earning a first round bye in the C USA tournament.sac hermes kelly
mcm bookbag

Коментарі закриті.