НебераЩо сміття в нашому місті має прибиратися сумнівів немає. Як і багато іншого має робитися – розвиватися економіка, створюватися заможність менян, приводитися до відповідності рівню економічного розвитку інфраструктура міста, тощо. Але виникає питання щодо того, хто і в який спосіб має наводити порядок в місті?

Правильна відповідь на це питання, з точки зору автора матеріалу, така: порядок в місті має бути наведений розумом і зусиллями громади.

У мене відразу спитають, мовляв, навіщо нам така морока, ми ж обрали міськраду, от вона нехай і вирішує ці проблеми! Обіцяли ж під час виборів навести порядок! Що на це відповісти? Мабуть, те, що ми живемо в одній з найбільш корумпованих країн світу, тобто, в Україні дуже сильні традиції привласнення суспільного, а не пожертва власних зусиль на користь загалу. Ні, завжди обіцяють працювати на благо громади, а от виходить “як завжди”.

Попередники організацію вивозу сміття провалили.  Це при тому, що на організацію вивозу сміття були спрямовані як бюджетні, так і приватні людські кошти! З частиною помешкань договори уклали, з частиною ні. Укладаючи, виходили з норм, а не реальних обсягів. До того ж, застосували соціалістичний принцип зрівнялівки. Зрозуміло, що провал подібного задуму був гарантований.

Чи змінилося щось після зміни складу міськради? Так. А от що саме, давайте послухаємо двох мешканців нашого міста і директора КП “Менакомунпослуга”:

Звісно ж, це лише початок розмови на тему наведення порядку в нашому місті і нашій країні. Хто має бажання аргументовано озвучити своє бачення вирішення проблеми, прошу телефонувати 2-24-54, 097-5290961.

Коментарі закриті.