Відвідав ряд шкіл району. Побачене можете переглянути на відео, а з висновками познайомитися тут.

 

 

 

За моїми даними, державні кошти на облаштування шкіл і район, і ОТГ отримали на початку квітня. В школах району закупки і ремонтні роботи були завершені до початку навчального року, а в ОТГ, дай Бог, впоратися хоча б до наступного року. З яких міркувань депутати міськради встановили Примакову високі рівні зарплати, премій, доплат за високу інтенсивність роботи і тому подібне – незрозуміло.

Ще більш незрозуміле наступне. Зокрема, в Синявці фермер Дмитро Ковбаса надав школі дуже серйозну матеріальну підтримку. І Володимир Булавка допомагав. Тобто, в якості меценатів вони та інші спонсори заслуговують на всіляку вдячність. Але вони ж ще й депутати міськради! Це ж їх, як й інших депутатів, обов’язок так спланувати діяльність міськради, щоб всі фінансові ресурси та всі зусилля апарату були спрямовані на вирішення найважливіших проблем! Натомість, складається враження, що Примаков призначив і громаду, і депутатів терпілами, спрямовуючи зусилля та фінанси на якісь дурниці на зразок альтанок, фонтанів, феєрверків, паралельних бібліотек тощо.

Щодо радикальних депутатів, то з ними все зрозуміло, вони в раді не для слугування інтересам громади, а для підтримки Примакова. А решта? Звісно, вони в найкритичніших ситуаціях стримують спрямовану проти інтересів громади діяльність Примакова та його помічників, але в цілому забезпечити якісну роботу міськради не можуть.

Зрозуміло, вкрай актуальним залишається питання про те, чого прагне громада і що підтримує? Чи розуміють люди, що якісь розпіарені витребеньки від Примакова не на додачу до найпотрібнішого, а замість нього?

В Менській ОТГ не самоврядування, а знущання над самоврядуванням. Щодо ж спонсорської допомоги, зусиль і фінансів батьків, то за умови спрямування Примаковим фінансових та інших ресурсів міськради на всілякі витребеньки, виходить, що спонсори опосередковано ті витребеньки і фінансують. Ще раз підкреслюю, голова міськради з набраним ним апаратом не власник громади, не начальник над громадою, а всього лише тимчасово найнятий громадою виконавець її волі, в тому числі й акумульованої у волі депутатів та старост.

Прошу до перегляду:

Коментарі закриті.