Не те щоб дуже хотілося саме зараз про це говорити, але Віктор Захарченко наполягає.

 

 

 

Viktor Zakharchenko Сергій Трегубенко …Я все ще чекаю на відповідь на моє питання, а то поки що схоже на допит: ви мені з Лавським задаєте низку запитань на різні теми (чекаю питання про кількість приток у Дунаю), а самі ігонруєте питання на вашу адресу. Тож повторюся: як ви самі оцінюєте ефективність своєї роботи за останні 5 років. Чи вважаєте ви її результативною, за якими критеріями оцінюєте. Тільки, якщо можна, то без штучних “Люди дякують”, “люди просять”. Факти.

Перше, що зробив Трегубенко, так це те, що він вже давно поставив хрест на пошуках позитивних рішень в межах нинішньої суспільно-політичної системи, головною характеристикою котрої є відсутність належної суспільно-політичної культури в людей. По суті, в нас панує охлократія – влада нездатного ефективно керувати суспільними справами населення. Що  населення робить? Шукає тих, хто йому пообіцяє за нього і для нього виконати цю роботу. Звісно ж, знаходяться коти Базіліо та лисиці Аліси, які обіцяють неймовірне щастя буратінам у разі дій останніх відповідно волі цих шахраїв.

Це в казці все добре закінчується, а в Україні національне багатство перетекло і перетікає до кишень великих та малих олігархів. Трагедія в тому, що більшості навіть неможливо пояснити те, що можна якось по іншому вести справи. Вони вважають, що можна тільки долучитися до якогось великого чи дрібного володаря і слугувати йому за крихти награбованого. Ось чому скільки б я не розповідав таким людям про владу освіченого народу, вони вважатимуть, що їм просто дурять голову, а насправді автор слугує комусь з господарів народу.

Ще раз повторюю, піти в служіння якимось персонам можна, але це принесе короткотерміновий прибуток сьогодні і величезні збитки загалу завтра. Для мене це рівнозначно продажу майбутнього України заради отримання срібників сьогодні. Неприйнятно.

Ні, я взаємодію з тими, кого вважаю найбільш адекватними на сьогодні. Більше того, я готовий отримувати сприяння своїй діяльності від будь-кого. Але в будь-якому випадку продовжуватиму діяти на досягнення головної мети, у всілякому випадку їй не на шкоду.

Найбільш невідповідні процесам розвитку волають про те, що я продався комусь там, приміром, за камеру. Звісно ж, це розрахунок на абсолютно бездумну публіку – порахуйте скільки таких камер можна купити на одну місячну зарплату Примакова з усіма надбавками, преміями та оздоровленнями! Можна ж купити Трегубенка за одну зарплату і потім всім демонструвати, як він вихваляє лавочки з альтанками та насміхається над ідеями економічного розвитку району. Та хоча б просто розказує всім, що корупція це не зло, котре знищує українців, а мастило розвитку.

Не купують. Бандитів направляють залякувати.

Діяльність Трегубенка спрямована на те, щоб зробити українців розумними. Решту вони зроблять самі, а той же Трегубенко буде насолоджуватися високим рівнем життя в успішній країні.

Що потрібно для того, щоб українці почали будувати своє життя у відповідності з якісною суспільно-політичною культурою нації? Дві речі – інформація та знання для її обробки.

Перша частина практично виконана, тобто ефективність моєї діяльності було висока.

Можу нагадати, з чого все починалося. З коротких заміток в пресі про те, що відбулося засідання такої-то ради, котра прийняла мудрі рішення в інтересах народу. Що відбувалося насправді ніхто не бачив. Шосте скликання міськради навіть на свої засідання не допускало, не те що давало вести відеозапис. Змусив допускати, всім складом ради писали пояснення, чому чинять кримінальний злочин, перешкоджаючи діяльності журналіста.

Умови створювали нестерпні. Стальніченко, як сорока в кістку, зазирав до нагрудної кишені піджака – чи не пише там диктофон? Місце відводили де найменш зручно, до цього часу дурники потішаються з фото, як я на підлогу ставлю відеозапис. Про те, щоб поставити стілець, і мова не йшла. Нещодавно в міськраді вже писали на дві камери, а третя вела пряму трансляцію.

Ні, не все відкрите. Світлана Солохнено розмір премій, надбавок та виплат на оздоровлення ховає, протокол бюджетної комісії не дали… Що ж, в даному випадку може виявитися більш ефективним шлях показу того, що апарат міськради під керівництвом Примакова діє як поза правовим полем України, так і поза інтересами громади.

Попереду ж наступний етап роботи, опанування якісної суспільної обробки інформації, розвиток здатності спільноти відрізняти добро від зла, конструктивне від руйнівного тощо. В результаті домінування в громаді тих, котрі “пальці в дупу, факи в небо та дулі в об’єктив”, має докорінно послабитися, а вирішальну роль мають почати відігравати носії розумності та стратегічної доцільності. Сподіваюся, і ця робота виявиться ефективною.

Тобто, свою діяльність по визначенню мети і шляхів її досягнення, а також спрямовану на забезпечення громади суспільно-політичною інформацією вважаю ефективною. Сподіваюся, такою ж ефективною виявиться і подальша діяльність.

Коментарі закриті.