фондОдним із пріоритетних напрямків у діяльності Фонду є забезпечення застрахованих осіб та членів їх сімей санаторно-курортним лікуванням.

Менській міжрайонній виконавчій дирекції на 2014 рік виділено 226 путівок на загальну суму 1600,0 тис. грн. в тому числі:

на І квартал – 46 путівок;

на ІІ квартал – 58 путівок;

на ІІІ квартал – 72 путівки;

на ІV квартал – 50 путівок.

Застрахованим особам є реальна можливість упродовж року поправити своє здоров’я у санаторіях Трускавця, Миргорода, Закарпаття, Криму, Одеси та інших курортах за різними профілями захворювань, в тому числі – системи кровообігу, органів опори та руху, нервової системи та хребта, органів травлення, обміну речовин та ендокринної системи і урологічних.

Отримати санаторно-курортне лікування можуть застраховані особи (наймані працівники), а саме – фізичні особи, які працюють за трудовим договором (контрактом) на підприємстві, установі, організації не залежно від форм власності, виду діяльності та господарювання, а також добровільно застраховані особи.

Умови отримання путівки: при наявності медичної довідки про необхідність санаторно-курортного лікування (форма 070-о) працівник пише заяву на ім’я голови комісії (уповноваженого) із соціального страхування з проханням виділити путівку. На період санаторно-курортного лікування працівник повинен перебувати у відпустці. Протягом календарного року застрахована особа має право отримати лише одну путівку оплачену за рахунок коштів Фонду з частковою доплатою її вартості в розмірі 20%, а для лікування дитини в супроводі дорослого – 10% її вартості.

Звертаємо увагу голів комісій (уповноважених) із соціального страхування підприємств, установ, організацій на своєчасне надання заявок на санаторно-курортне лікування до дирекції і максимальне забезпечення ними застрахованих осіб, які потребують даної соціальної послуги та яка гарантована законодавством. Для отримання консультацій звертатися за телефонами: 2-12-83 та 2-14-08.

Менська міжрайонна виконавча дирекція обласного відділення Фонду

Коментарі закриті.