В грудні 2010 року слідчим відділом податкової міліції ДПА в Чернігівській області порушено кримінальну справу відносно директора приватного підприємства за фактом ухилення від сплати податків у великих розмірах, за ознаками злочину передбаченого частиною другою ст. 212 Кримінального кодексу України (Ухилення від сплати податків, зборів інших обов”язкових платежів).

В ході проведення оперативних заходів було встановлено, що будучи директором та головним бухгалтером приватного підприємства будучи зобов’язаним згідно статті 67 Конституції України – сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановленим Законом, згідно статті 11 Закону України «Про систему оподаткування», а також, являючись відповідальним за фіксування всіх фактів здійснення фінансово – господарської діяльності підприємства в документах бухгалтерського та податкового обліку, в період з липня 2008 по жовтень 2010 року, шляхом безпідставного формування податкового кредиту з ПДВ, і таким чином заниження об’єкту оподаткування податком на додану вартість, ухилився від сплати податку на додану вартість до Державного бюджету в сумі  понад 1 600 000 грн., що призвело до фактичного ненадходження до Державного бюджету коштів у великих розмірах. Триває слідство.

Також слідчим відділом податкової міліції ДПА в Чернігівській області виявлено 5 підпільних цехів по виробництву товарів народного споживання з незаконного обігу акцизних товарів. Вилучено товарів на загальну суму 1930 тис. грн., у т.ч. алкогольної продукції на суму 342 тис. грн., спирту на 440 тис.грн., інших товарів на суму 1144 тис.грн 

Керівництво відділу податкової міліції Чернігівської міжрайонної державної податкової інспекції звертається до громадян із проханням повідомляти про випадки порушення порядку провадження господарської діяльності, та про інші порушення у сфері оподаткування за адресою: м. Чернігів, вул. Воровського,6, або за телефоном чергової частини податкової міліції ЧМДПІ : (80462) 652-987.

Коментарі закриті.