З Фейсбуку: Анатолій ВалерійовичСергій Трегубенко

Сергію Миколайовичу, чи можна у вас спитати дещо? От поясніть: чим сімейний підряд Булавок кращий за дует Примакова із підприємцем Конопльою? Бо я жодної різниці між ними не бачу.

Питання видалось мені ідеально сформульованим, оскільки дуже точно відображало думки переважної частини виборців Менської ОТГ під час останніх виборів. Звісно, я міг би годинами розповідати, в чому різниця між Булавками, Мисником, Щукіним та багатьма іншими і Примаковим та його командою.

Але в даному випадку вирішив попрохати пані Оксану пояснити: в чому вона бачить різницю між подружжям Булавок та Примаковим з його компаньйонами?

 

Оксана Булавка:

– Усе залежить від того як оцінювати. На перший погляд, Примаков може виглядати навіть привабливіше. Вміє говорити те, що люди хочуть чути, залюбки фотографується, активний у соцмережах, не переймається невиконанням своїх же обіцянок. Завжди такий весь “молодець”. Але якщо дивитися на речі глибше і більш предметно, а не як на розважальний фейсбучний ролик, то різниця дуже велика.

Якби більшість під час виборів віддала перевагу моїй кандидатурі, то мною на посаді голови було б зроблено все для того, щоб нашу громаду перестало лихоманити від сили силенних резонансних кримінальних справ. Це можна зробити шляхом побудови чіткої стратегії розвитку та повної відкритості дій. Зараз у громаді один єдиний керівник, який сам себе уповноважив одноосібно приймати важливі для громади рішення. При цьому ні старости, ні керівники структурних підрозділів фактично не мають права голосу. А це повинні бути люди думаючі, такі, що здатні до розвитку.

У цьому, як на мене, полягає перша докорінна відмінність мене від того, що робить чинний голова з найближчим своїм оточенням.

Щодо життєвого шляху, давайте порівняємо шлях двох чоловіків: мого чоловіка і того ж таки Геннадія Примакова.

ФОП Булавка В.О.

Приватний підприємець з 2000 року. З того ж року і по сьогодні співпрацює з ФОП Паршиним. Співпраця ФОПів переросла у створення кількох досить таки успішних економічних проектів, де зайнято на сьогодні близько 100 чоловік. Відповідає сам, своїми коштами і майном.

Міський голова Примаков Г.А.

На початку кар’єри – головний ревізор контрольно-ревізійного відділу, далі – перший заступник голови РДА, голова ГО «Менська сотня», Менський міський голова.

Що маємо на сьогодні: КРУ ліквідовано, «Менська сотня» не функціонує, з адміністрацією співпраці нема. Основна задача – пошук опори, за допомогою якої можна здійснити наступний крок. Відповідає завжди хтось – заступник, колишній колега, товариш. Та й кошти завжди не свої, а громади.

Тому для одних кращі Булавки, інші обирають Примакова, а для третіх – «усі вони однакові». Так оцінюють люди. Оцінку вибору зробить завтра саме життя. А найближчим часом ми житимемо за результатами волевиявлення більшості, яка прийшла на голосування…

Коментарі закриті.