ОсвітленняЗахід був анонсований так: “Щоб надати зацікавленим менянам повну інформацію про хід реалізації Проекту та відповісти на їх запитання, фахівці робочої групи вирішили провести прес-конференцію”.

Після виступу на колегії райдержадміністрації Федора Фесюна виникло одне питання – яким був зроблений проект освітлення при Фесюну, тобто, які вулиці і як планувалося освітлити, та на який його переробили при Примакову. Друге питання, котре виникло під час зустрічі з робочою групою: чому було заплановано 1400 світильників а не необхідних 2300 (цифри навожу округлено)?

Автор під час зустрічі відповіді на ці питання не отримав. Натомість, щоб показати громаді два проекти, початковий і після коригування Примаковим, багато розповідали про ніщо. Втім, воно й не дивно, Примаков спеціалізується на піарі та боротьбі, а не на об’єднанні громади заради справедливого розвитку. Автор впевнений, що саме зусиллями Примакова та його оточення було приведено на зібрання групу підтримки Примакова, більшість з котрих вела себе, м’яко кажучи, не дуже конструктивно. Що ж, після запрошення Примаковим Шкарпітька дивуватися вже немає чому.

Прошу до перегляду:

Цікава ситуація виникла в кінці засідання. Автор, не дуже довіряючи обіцянкам представників робочої групи того, що Примаков надасть автору детальні карти з ліхтарями до і після переробки, вирішив взяти контакти керівника групи. Виявилося, що немає ні папірця, ні ручки. І тут автор згадав, що тільки-но роздавали учасникам блокноти від сталого енергетичного розвитку. Передаю отриманий блокнот керівнику робочої групи і прошу записати його контакти на обкладинці. Ручку хтось знайшов, але в цей момент виникло питання в когось з членів робочої групи: “А де ті ручки, котрі ми дали роздати учасникам зібрання разом з блокнотами”?

Ну, тут вочевидь потрібно було включати відеозапис і долучатися до з’ясування. Виявляється, член робочої групи Олександра Король забула роздати коробку ручок! Ну, з Олександрою Король все зрозуміло, але чому так занервував Олег Небера і почав вимагати вимкнути запис та хапатися за камеру?

Коментарі закриті.