• Питанням про те, як будемо жити далі, займатиметься група по розробці стратегії розвитку Менської ОТГ. Але спочатку давайте подивимося, де ми є і в чому полягає наша, чи вірніше нав’язана нам, стратегія. Для прикладу візьмемо популярну в значної частини населення стратегію Радикальної партії Олега Ляшка.

В попередньому номері «Нашого слова» розміщено матеріал про діяльність депутатів міськради від Радикальної партії Москальчук і Абдрахімової, котрі, як стверджується підписом під їх фото, «дієво реагуватимуть на всі скарги жителів громади». В самому ж тексті описується перевірка наявності в аптеках безкоштовних ліків за державною програмою «доступні ліки». З’ясували – «доступні ліки» є. Виникає питання, на що ж скаржилися їм жителі громади, невже на наявність «доступних ліків»?

Згадана публікація є типовим прикладом пускання «пилюки в очі» громаді для створення враження, що радикали працюють на інтереси людей. Насправді ж все докорінно навпаки. Приміром, на сесії міськради депутати поставили питання радикальному голові ОТГ Примакову питання про те, чому до цього часу не виконуються роботи по освоєнню виділених Євросоюзом коштів на встановлення в Мені сучасного освітлення? Геннадій Примаков відповів, що не можуть позитивно провести конкурс на виконання робіт через неякісне українське законодавство. Виникає питання, а що ж робить у Верховній Раді купа радикальних нардепів? Може Москальчук та Абдрахімовій варто було б поцікавитися причиною їх неефективної діяльності? На жаль, самокритика в плани радикалів не входить.

Акцент «радикалів» ставиться не на реальні справи, а на пропаганду та самопіар. Так, за інформацією «24 каналу», 13 млн грн Радикальна партія Олега Ляшка отримала в рамках державного фінансування. Майже половину цих коштів витрачено на пропаганду. Варто лише вдуматися в цю цифру. Адже 5,8 мільйонів грн витрачено на рекламу по телебаченню, а 500 тисяч грн – на промо по радіо. А ці кошти могли б піти на покращення якості життя простих українців.

Замість освітлення та оновлення доріг кошти витрачаються на сумки та бейсболки з логотипом Радикальної партії. А це, як повідомляє «24 канал», 400 тисяч грн. І додатково 132 тисячі – на листівки.

Аби про «вилоносців» не забували, додатково партія витратила 88 тисяч грн на статті в друкованих виданнях.

Ну от, тепер все стає зрозумілим. Вправні лицедії переконують довірливих українців у турботі радикалів про їх благополуччя, а коли доходить до справи, то відкривається їхня справжня сутність.

В основі радикальної стратегії лежить відсутність належних суспільно-політичних знань, через що люди змушені покладатися на сліпу довіру політиканам.

Про те, як захиститися від політичних зловмисників і розпочати розвиток як України в цілому, так і Менської ОТГ зокрема, в одному з наступних дописів.

Коментарі закриті.