Робота фахівців відділу власної безпеки Головного управління ДФС у Чернігівській області базується, перш за все, на виконанні завдань державної політики з протидії корупції в податкових та митних органах, усуненні причин та умов, що її породжують, викоріненні зловживань і попередження правопорушень з використанням службового становища.

Не менш важливим є забезпечення дотримання норм етики державними службовцями, створення сприятливих умов для ефективної реалізації податкового законодавства та розвитку економіки держави.

Також співробітники підрозділу вживають заходи з припинення злочинів у сфері службової діяльності працівниками податкових та митних органів. Значна увага приділяється заходам, що вживаються для перевірки повідомлень, звернень, заяв громадян щодо незаконних дій працівників органів ДФС області, з метою захисту законних прав та інтересів громадян та своєчасного реагування на проблемні питання.

У зв’язку з набранням чинності Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» зі змінами та доповненнями, з метою запобігання вчинення корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією, у кожному податковому та митному органі області працівники відділу проводять роз’яснювальну роботу. Це виступи на нарадах, семінарах, професійно-економічних навчаннях, персональні бесіди з керівниками структурних підрозділів та їх підлеглими, під час яких наголошується на неприпустимості корупційних та злочинних проявів з боку працівників органів ДФС області.

У разі встановлення фактів противоправної діяльності з боку працівників податкових чи митних органів області відділ власної безпеки ГУ ДФС у Чернігівській області пропонує звертатися за номером телефону «Довіри»: (0462) 668-522. За кожним фактом буде проведена службова перевірка і вжито відповідних заходів

Коментарі закриті.