Якщо людина близька до радикалів, то добра від неї не чекай.

 

 

 

Про те, що керівник ГУНП в Чернігівській області Едуард Альохін є людиною з оточення Олега Ляшка, не знає, мабуть, тільки той, хто взагалі не цікавиться політикою. А де радикали, там тільки лихо для Менщини.

Свого часу мені доводилося описувати і показувати те, як радикали намагалися знищити головного лікаря Менської ЦРЛ для того, щоб позбавити менян будь-якого шансу на створення тут госпітального центру. Менянам це не сподобалося і коли справа дійшла до вельми однозначних вимог: “чемодан, вокзал, Бахмач”, радикали швиденько перелицювалися на патріотів Менщини і почали, в усякому випадку на словах, виступати за створення госпітального центру в Мені.

Але поглянемо на те, що робиться з міжрайонним відділом поліції в Мені! Без будь-яких підстав звільнили з посади начальника міліції Юрія Білика, потім і взагалі з району перевели. Далі прибрали наступного начальника Олександра Гаврися. Сергій Кагадій через пару місяців роботи на посаді начальника втік в АТО. Мирослава Усіка, котрий завжди заміняв начальника у разі його відсутності, також вижили за межі області.

Мій висновок однозначний – радикали цілеспрямовано діють на розвал Менського району, на знищення його потенціалу. І сприяють їм у цьому оті наївні виборці, котрі далі альтанок і лавочок не бачать.

Сумно…

До речі, якщо вже згадав про поліцію, ось сьогоднішнє відео з-під стін Верховної ради. Послухайте ветеранів силових структур. Схоже, не один Ляшко руйнує наше життя:

 

 

Коментарі закриті.