У п’ятницю, 26 липня, в черговому номері газети «Наше слово» читайте:

Підсумки голосування на Менщині

У Менському районі партія «Слуга народу» отримала 42,7 відсотка голосів виборців. На другому місці «Батьківщина» – 13,4 відсотка, на третьому Радикальна партія Олега Ляшка – 12,2 відсотка.

Партію-переможницю виборів «Слуга народу» найбільше підтримали у Менській виправній колонії №91 – там за неї віддали голоси майже 70 відсотків виборців.

Школи готуються до нового навчального року

Зараз освоюється субвенція з державного бюджету на впровадження Нової української школи – закуповують сучасні меблі для перших класів, дидактичні матеріали, комп’ютерне та мультимедійне обладнання. Для цього передбачено майже 665 тисяч гривень.

Чому стольненці скаржилися журналістам «Челайн» на пожежну небезпеку

Перед утворенням Менської ОТГ на її території працювали кілька команд пожежно-сторожової охорони: техніка доживала віку, пального в баку – 10–20 літрів, щоб виплатити хоч якусь зарплату працівникам або придбати запчастину, місцеві жителі часто збирали кошти «з двору». В деяких селах пожежна охорона зникла взагалі.

Як Костя Бурий з Гусавки подолав усі життєві негаразди

Історію про цього сором’язливого хлопчика свого часу публікували чи не всі ЗМІ. Тоді на допомогу Кості прийшли небайдужі люди, за що він і досі дякує їм при нагоді. Нині Костянтин – молодий чоловік з вищою освітою та лейтенантськими погонами, при роботі. Отак усього одна публікація в «Нашому слові» 11 років тому докорінно змінила його життя.

Незвичайне менське обійстя

– Коли привезла Оксана фігурку лелеки, на погребні й запримітив її наш менський лелека-одинак. Той, що і зимує в місті, і по центру прогулюється, – розповідає менянка Ганна Лях. – То почав він залицятися до нашої «лелеки». І так, і сяк коло неї. А вона не відповідає взаємністю. Він тут днював і ночував. То ми прибрали фігурку, бо ж пропаде пташина. А згодом своїй «лелеці» придбали пару. Бачив, що їх вже двоє, і більше не прилітав.

Окрім того, в номері:

  • переможці конкурсу передплатників
  • програма телеканалів
  • вітання
  • оголошення
  • гороскоп
  • сканворд
  • рецепт нашословської смакоти
  • та багато іншого

Передплатити газету «Наше слово» можна з будь-якого місяця. Звертайтеся у відділення поштового зв’язку та до листонош.

Придбати номер газети можна у Мені:

магазин №6, вул. Сидоренка, 11 (на Піщанівці)

магазин «Ніагара», вул. Чернігівський шлях, 87

аптека ім. В.І. Смірнова, вул. Суворова, 1

магазин «У Миколи», вул. Шевченка, 61-А

магазин «Злагода», вул. Бузкова, 32-А

Троїцький базар

редакція газети «Наше слово», вул. Робітнича, 2

Коментарі закриті.