Коли відкриваєш коментарі на провідних чернігівських Інтернет-сайтах, дізнаєшся про те, що наші сири – «відстій». Вони нікуди не годні, з пальмовою олією. Всі переконані, що саме такі поїхали до Росії.

Ніхто ж не замислюється, що ЗА КІЛЬКА ТИЖНІВ ЗВИНУВАЧЕНЬ ВІД РОСІЙСЬКИХ ЧИНОВНИКІВ НЕ ПОКАЗАНО РЕЗУЛЬТАТІВ ПРОТОКОЛІВ ВИПРОБУВАНЬ!

Турецьке отруєння

Навесні минулого року я дізнався: Туреччина за 2010 рік збільшила кількість туристів на 2 мільйони. Планувала і в 2011 збільшити. Може, й не вийшло.

Адже у травні 2011 року росіяни отруїлися алкоголем на яхті і померли.

Перебуваючи в Туреччині (найдешевші ціни в травні), я запитав турка на пляжі: «Де можна тут у вас найкраще здати 2 пляшки горілки, привезених з України?».

Якраз того ранку з Інтернету ми дізнались про отруєння на яхті.

Турок мені розказав, що найдорожче її можна здати в порту на прогулянкові яхти. Назвав, здається, і яхту.

Уже під вечір всесвітній Інтернет гудів про отруєння росіян.

Але навіть через 4 місяці моя колега журналістка – уявіть собі! – боялася не те що пити горілку (вона її не п’є), а ВЗАГАЛІ ЇХАТИ ДО ТУРЕЧЧИНИ!

Я їй сказав: спецслужби будь-якої країни, яка побачила, що втрачає туристів через перетікання їх у Туреччину, могли ЕЛЕМЕНТАРНО провести спецоперацію по «задаванню» отруєного алкоголю відомих брендів на яхту. І мільйони туристів у світі дізналися про це!

Хто втратив від цього? Країна, бізнес і кожен громадянин Туреччини, зокрема.

Що втрачає Україна?

Ніхто із російських чиновників по суті не довів фальсифікації ЕКСПОРТОВАНИХ до Росії сирів. Фахівцям «Науково-дослідного центру незалежних споживчих експертиз ”Тест” заборонили відібрати в Росії сири і провести в Росії випробування.

Далі. «Менський сир» припинив експорт сирів. Не працюють люди. Десяткам тисяч селян нікому здавати молоко. Воно пропадає. Треба різати корів.

Крива економіка України пішла далі вниз. Значить, рівень життя кожного із нас знизиться. Адже підприємства працювали в правовому полі і платили податки. Чим менше підприємств працює в Україні – тим слабша вона і тим слабша її валюта. А зменшення експорту – це проїдання країни. Це збідніння кожного з нас.

Оце наслідки рішення Росії.

Радійте далі, шановні коментатори, рішенню закрити кордони для наших сирів!

Російські чиновники уже назвали пальмітолеінову жирну кислоту(складову молочного жиру) – рослинною пальмовою олією?

Хто робить для нас сирний продукт?

Жодного разу в магазині мені не вдалося дізнатися: яке підприємство постачає у магазин так званий сирний продукт! На якому підприємстві вони виробляються?

У супермаркетах ці сирні продукти не так часто зустрінеш.

Але ж наші ринки битком забиті сирні продуктами. Тільки найчастіше написано «сир».

Де, в яких підвалах чи катакомбах клепають, можливо, не сплачуючи податків, сирні продукти з пальмовою чи іншою олією і продають на ринках?

Чи в Україні немає підпільних цехів? Чи це та підпільна економіка, якої в Україні, за оцінками різних експертів, близько 50 відсотків?

Порада небайдужим

Якщо ж ви вирішили купувати товар на ринку, будьте уважні! Начальник лабораторії з випробувань харчової продукції і продовольчої сировини державного підприємства «Чернігівстандартметрологія» Наталія Коновець радить запитувати у продавця сертифікат відповідності на сир. Якщо його немає – відмовтеся від покупки.

Донедавна можна було випускати сир твердий лише на відповідність вимогам ДСТУ (Державний стандарт України). Однак виробники розробили кожен під себе технічні умови (ТУ), де дозволяється під час виробництва сиру додавати у нього рослинні жири. Іноді заміна доходить до 20-50%, а буває – навіть і до 100%. Підставою для введення таких ТУ стало те, що в Україні усе менше стає коров’ячого молока.

Наталія Коновець підказує, як у домашніх умовах можна перевірити, чи є у складі продукту рослинні жири. Для цього потрібно відрізати шматочок сиру, покласти його на тарілку та залишити на кілька годин при кімнатній температурі. Якщо шматочок “спітнів” або на дотик став вологим – це не сир, а сирний продукт. Тобто даний продукт містить не лише молочні, а і рослинні жити.

І хоча деякі споживачі не звертають увагу на наявність рослинних жирів, у складі пальмової олії є насичені жирні кислоти, які аж ніяк не додають вам здоров’я.

Владислав САВЕНОК. “Високий Вал”.

Коментарі закриті.