Традиційно щорічно учні 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району складають зовнішнє незалежне оцінювання. В ході безперервних змін, які відбуваються в освітянській галузі країни змінюються і особливості проходження даного тестування.

У 2017 році випускники шкіл матимуть змогу пройти тестування не більше ніж із чотирьох предметів з 23 травня по 16 червня (графік проходження тестування оприлюднений на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти).

В поточному навчальному році залишається процедура зарахування результатів ЗНО як результатів ДПА з визначених предметів. Так, як результати державної підсумкової атестації за рівень повної загальної середньої освіти для випускників старших класів будуть зараховуватись результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури (українська мова), як обов’язкового предмету, математики чи історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) та одного навчального предмету на вибір учня (будь-якого з 12 предметів затверджених наказом МОНУ № 889 від 27.07.2016 р.).

Звертаємо увагу на те, терміни отримання атестата про повну загальну середню освіту будуть перенесені, адже всі результати за ДПА у формі ЗНО будуть оприлюднені до 23 червня 2017 року.

Серед нововведень, які очікують нас в процедурі ЗНО 2017 року – це те, що зовнішнє незалежне тестування з іспанської, німецької та французької мов буде проходити в один день (25 травня), з англійської мови  – 29 травня.

 

З метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, із тестовими технологіями, можливістю психологічно адаптуватися до умов проведення тестування у 2016 році буде проведено пробне тестування з предметів:

01 квітня 2017 року: українська мова та література;

08 квітня 2017 року: англійська мова, французька мова, німецька мова, іспанська мова, російська мова, біологія, географія, історія України, математика, фізика, хімія.

Початок тестувань об 11.00.

Термін реєстрації на пробне тестування – з 10 січня до 31 січня 2017 року. Реєстрація здійснюється учасником особисто через мережу Internet.

Для проходження пробного тестування у Менському районі Чернігівської області бажаючі можуть зареєструватися через веб-сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти: http://kievtest.org.ua.

Вартість одного тестування для одного учасника попередньо складає 120 грн. 00 коп. Оплата здійснюється протягом семи днів з моменту реєстрації, але не пізніше 07 лютого 2017 року.

Для реєстрації особі, яка виявила бажання взяти участь у пробному ЗНО, необхідно:

–зайти на сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти;
–заповнити на сайті  форму заяви;

-роздрукувати заяву на пробне тестування  з кодом та паролем інформаційної сторінки “Особистий кабінет учасника ПРОБНОГО ЗНО” і зразком (-ами) квитанції(-ій) для оплати проходження пробного  ЗНО;

-здійснити оплату на основі зразка(-ів) квитанції(-ій) на оплату проходження пробного тестування протягом 7 (семи) робочих днів в установах будь-якого банку України (крім установ Укрпошти).

Звертаємо увагу! Учасник зможе взяти участь в одному із запропонованих в той чи інший день тестувань, тобто має змогу зареєструватись для проходження не більше ніж двох предметів.

Про місце проходження пробного тестування кожен учасник пізніше зможе дізнатися з інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО», створеної на сайті http://kievtest.org.ua

Для отримання інформації про пункт(-и) пробного тестування учасникові необхідно після 20 березня 2017 року зайти на інформаційну сторінку “Особистий кабінет учасника ПРОБНОГО ЗНО” на сайті регіонального центру за кодом та паролем, зазначеними у заяві на пробне ЗНО, і роздрукувати запрошення (реєстраційну картку).

Допуск на пункти пробного тестування буде здійснюватися за наявності:

– квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування;

–  паспорта або свідоцтва про народження (в залежності від того за яким документом учасник реєстрування для проходження ПЗНО);

– запрошення (реєстраційної картки).

Запрошення (реєстраційну картку) слід роздрукувати з інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО», створеної на сайті
http://kievtest.org.ua

У разі неявки учасника на пробне тестування з будь-якої причини сплачені кошти не повертаються.

Учасники, які не змогли пройти пробне тестування, матимуть можливість отримати упродовж 3 днів  на пункті пробного тестування комплект тестових матеріалів.

Звертаємо увагу, що після закінчення часу, відведеного для роботи з тестом, учасники тестування не будуть отримають інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання, схемами нарахування тестових балів. З правильними відповідями вони зможуть ознайомитись на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти через три дні після написання тесту.

З детальною інформацією щодо порядку реєстрації та проведення пробного тестування можна ознайомитися на сайті Київського центру оцінювання якості освіти: http://kievtest.org.ua або Українського центру оцінювання якості освіти: http://testportal.gov.ua/.

 

Головний спеціаліст відділу освіти  В.Л.Люшина

Мітки: ,

Коментарі закриті.