Для автора попереднє сесійне засідання і засідання постійної комісії з ЖКГ від 19 січня лише привід поговорити про стан справ в Менській ОТГ.

 

 

 

Мабуть, всі пам’ятають анекдот про ту мавпу, котра бігала то до красивих, то до розумних, бо вона ж і красива, і розумна. Ну, то мавпа, людям же, оскільки ми живемо в умовах обмежених ресурсів, доводиться вибирати, якими вони хочуть бути. Під час виборів до Менської ОТГ людям довелося вибирати між красивими, вірніше, привабливими і розумними.

Розумних могли обрати лише розумні. На жаль, наше суспільство, котре добросовісно майже століття будувало комуністичну ахінею, до розумного жодним чином віднести не можна. Тому вибрали привабливих: вертепи, глінтвейни, лавочки, альтанки, щира посмішка від вуха до вуха, ласкаве слово – все це привело суспільно неосвічених в стан неймовірного захоплення і потягло волевиявлятися за привабливих до виборчих скриньок. Обрали…

І почали привабливі набирати штати, піднімати собі зарплати та премії, зрозуміло.

Але от в чому виникла проблема – потрібно якось же організовувати життя громади, вирішувати і стратегічні питання, і поточні проблеми. Робити ж це здатні лише розумні. А обрали привабливих…

То, може, нехай розумні замість обраних привабливих і всупереч ним все зроблять на користь громаді? Було вже таке в історії, закінчилося тим, що шарикови і швондери знищили і розумних, і своїх же неймовірну кількість погубили.

Ось тут ми й вийшли на суть проблеми, котру собою уособлює Геннадій Примаков: його політика спрямована на повну перемогу над всіма розумними та відповідальними, над районними структурами, над старостами, над непідконтрольними йому підприємствами, над усім, що не належить радикальному клану. Чи варто йому в цьому допомагати? Питання риторичне.

Найкращим виходом з даної ситуації було б оголошення Примакову недовіри адекватиними депутатами, в тому числі й частиною радикалів. А потім обрання здатного об’єднувати розумних навколо спільного блага громади, здатного об’єднати громаду навколо спільних цінностей та інтересів, а не навколо своєї, вкрай шкідливої загалу, “привабливості”.

Прошу до перегляду:

 

Коментарі закриті.