komisiya-rozvytkuЩо має першочергово робитися в нашому місті – те, що приємне людям, чи те, що реально корисне?

І відразу наступне питання про те, чому існує розбіжність між приємним і корисним? Взагалі, в спільнотах з досконалим рівнем культури корисне є приємним і навпаки. А от в спільнотах з низьким рівнем культури приємне і корисне дуже різняться.

Давайте згадаємо ряд прикладів.

Приміром, Содом і Гоморру. Так захопилися приємним, але вкрай шкідливим для розвитку, що Богу довелося їх просто знищити, як непотріб.

Другий приклад, Російська імперія сторічної давнини. Так захопилися кривавою класовою ворожнечею, що знищили всі основи для розвитку і цілком закономірно отримали руйнацію.

Звісно, варто згадати і про історичний факт обміну в аборигенів національного багатства на дешеві скляні брязкальця. Прикро про це говорити, але наша громада на сьогодні мало чим відрізняється від тих аборигенів.

Хто винен в тому, що сьогодні, на 26 році незалежності, ми такі? В нашому районі це колективи районного відділу освіти та культури разом з їхніми керівниками. Втім, про результативність їх діяльності мову варто буде вести окремо. А от наслідки закладають трагедію нашого життя на завтра вже сьогодні. І спостереження за діяльністю бюджетної комісії міськради у порівнянні з позицією районних структур надає гарну можливість проаналізувати стан справ.

Перегляньте відео, зробіть свій висновок та порівняйте його з авторським. Висновок автора такий: Менська міська рада всі свої зусилля і суспільні ресурси спрямовує на власний піар для того, щоб і надалі залишити за собою можливість розпоряджатися ресурсами та правовідносинами громади. При цьому жорстко експлуатується нездатність людей першочергово орієнтуватися на речі доленосні, засадничі. По суті, значні кошти, наявні сьогодні в міськраді, використовуються на своєрідні брязкальця для людей. Особливо це помітно по відношенню до дітей та дитячих садків, проблеми в питаннях фінансування котрих використовуються для приниження районних структур і створення проблем з чередою безглуздих передач від одної структури до іншої. Навіщо, якщо через три місяці буде зовсім інший голова і склад депутатів об’єднаної громади?

До честі представників районних структур їх позиція виважена та відповідальна. Але, на жаль, це розуміє дуже небагато людей. Більшість же це навряд чи розуміє те, що головним чином потрібне громаді для розвитку, і в цьому вина тих же районних структур. Ось така от складна ситуація.

Прошу до перегляду:

 

Один коментар