Декомунізація

Проголошення державної незалежності України породило питання – а що вона дала, ця незалежність? Після прийняття Верховною Радою пакету законів про декомунізацію також питатимуть про їх користь.

Що може дати очищення поля від бур’янів? Можливість виростити корисні рослини. І все, тільки можливість. А якщо не вирощувати корисне? Знову все заросте бур’яном і знову виникнуть питання – то ж навіщо його було чистити поле?

Щоб мати все необхідне для гідного життя нам, на місці комуністичних бур’янів, потрібно будувати сучасне демократичне суспільство та відповідну йому державу. Зробити це можна лише шляхом розвитку населення до рівня громадян, вони ж зроблять все інше в своїх і своєї держави інтересах.

Чи робиться це? На жаль, ні, ми все ще продовжуємо шукати всіляких вождиків, котрі, начебто, за нас і для нас збудують нам успішне життя. Відповідно, вони і з’являються. При цьому байдуже яка риторика та символіка ними використовується – радянсько-комуністична чи українсько-патріотична.

Тоталітаризм, це коли незначна кількість людей на свій розсуд встановлює норми суспільних взаємовідношень. Демократія, це коли весь загал напрацьовує, встановлює та забезпечує дотримання корисних собі законів.

Сьогодні, на 24 році незалежності, ми ще тільки намагаємося очиститися від тоталітаризму. А от до усвідомлення необхідності побудови демократії ще не дійшли. Наочною ілюстрацією стану справ може слугувати співвідношення наповненості залів під час концертів і звітів голів органів місцевого самоврядування – дбання про справи громади і країни нам не притаманні. І доки буде так, доти гарного життя нам не бачити, чуда не буде, ні комуністичного, ні якогось іншого. Дуже хотілося б, щоб меняни зрозуміли це розумом, а не шляхом безкінечних і безнадійних спроб дочекатися від тоталітарних суспільних взаємовідношень чогось іншого окрім нових бід.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;The way we treat our bodies, and how little value we have on health is one of the things I most want to see changeThe $10 item available at Catch locations in the club level is self explanatory.portafoglio gucci
I currently live in Los Angeles with my two cats Nemo and Otis.mcm sale
The Mustangs will lean heavily on Storm Schenk (160) and Connor Murchie (220), both up and coming standouts for the program.hollister online shop
Available only on Xbox 360, Xbox One, and other Microsoft devices, every Xbox Originals show will offer interactive capabilities, as well as unique interactive features customized on a per show basis, making it a one of a kind entertainment experience you won find anywhere else.timberland boots sale
After all, what evidence has he ever given to the contrary.prada bag
Morrison, W.birkin hermes
The two safeties will be backed up by true freshmen free safety Justice Davila and strong safety Christian Byrum.timberland ladies boots

Коментарі закриті.