Бажання Геннадія Примакова поселитися в приміщенні колишнього райкому партії цілком закономірне. На жаль.

 

 

 

Або-або. Або суспільством править його висока освіченість і культура, або нахабні й безвідповідальні вожді. Перше з другим несумісні, в освіченому середовищі вожді є непотребом, там в повазі вироблені й підтримувані суспільством закони, а в кабінетах посадовців знаходяться тимчасово найняті технічні працівники для реалізації суспільних рішень.

На жаль, ми все ще не готові жити за законами. І саме тому обираємо популістів та демагогів, котрих воліємо бачити вождями над собою, “ведущих”, як влучно висловилася Ольга Золотаренко.

Вождям та “ведущим” людська освіченість ненависна по їх природі. Саме тому у випадку приходу до влади над народом вони палять книжки та розстрілюють інтелігенцію. Тобто, всіляко намагаються знищувати суспільну культуру і розвивати адміністративну владу над народом.

Геннадій Примаков, на жаль, не виняток з цієї категорії. Технічно ідея переселити бібліотеку кудись там, а Примакова з його апаратом поселити в приміщенні колишнього райкому, незрозуміла. Якщо в міськради є куди переселяти бібліотеку, то чому ті приміщення не використовувати самій міськраді? А якщо немає, то навіщо намагатися дурити людей розмовами про те, що мова не йде про знищення бібліотеки?

Звісно, Примаков вважає себе найголовнішим в громаді. Звісно, положення Конституції та Закону про місцеве самоврядування, де головною названі люди та громада, не для нього писані. Звісно, Примаков зробить все, щоб реальне самоврядування ніколи не прийшло на терени Менської ОТГ.

Де збиратися людям і обговорювати стан справ в громаді? Можливо, в районному будинку культури? На жаль, його передали міськраді під керівництвом Примакова. А як під його керівництвом ведуться справи, давайте згадаємо.

Звіт міського голови був проведений за принципом: “Я розповів, ви послухали. І все, ніякого обговорення, зібрання закрите!”.

Конференція радикалів по висуненню Примакова на посаду голови – журналіста з камерою для відеозапису до зали брутально не допустили.

Кінець благодійного концерту умудрилися перетворити на безсоромний піар радикалів і Примакова.

Показовими є і дії міськради під керівництвом Примакова по відношенню до автора цього матеріалу, котрий під час виборі, побажав взяти в оренду належний громаді біг-борд для розміщення антикорупційної реклами – в міськраді подурили голову і не дали.

Ці та інші випадки гарантують – районний будинок культури тепер жодним чином не буде використовуватися для розвитку самоврядування. А де людям можна зібратися за таких умов? Звісно, в бібліотеці! Само-собою, це для Примакова неприйнятно, звідси й прагнення отримати бібліотеку для свого кабінету.

Якщо оцінювати діяльність Примакова, то варто сказати, що він і керований ним апарат поки що зайнятий забезпеченням себе зарплатами, преміями, роздуттям штатів тощо.

Щодо ж організації роботи, то говорити нема про що. З одного боку за наявні бюджетні кошти можна принести суттєву користь громаді, у всілякому випадку значно більшу, ніж викидання їх на феєрверки. З іншого, вкрай неприємно спостерігати за тим, як Примаков всі повноваження намагається перетягнути на себе, а всю відповідальність перекласти на в.о. старост. Звісно ж, така політика не має нічого спільного ні з самоорганізацією населення, ні з самоврядуванням.

На сьогодні Примаков отримав неймовірно великі повноваження і ресурсні можливості. Можливо, пора починати показувати ту користь, котру апарат міськради приносить суспільству? Апарат і особисто Примаков, з його неймовірною, по менських мірках, зарплатою, в тому числі 100% надбавкою за інтенсивність. Бо, якщо не почнемо питати за роботу, то тільки тим і займатимемся, що турбуватимемся за надання Примакову все більших і більших ресурсів та повноважень, а у віддачу матимемо лише феєрверки та судові процеси по звинуваченню в корупції.

Коментарі закриті.