Президія-РРЗасідання Президії районної ради відбулося 16 червня. На ньому обговорювався порядок денний наступної, 4 сесії райради, котра запланована на 29 червня.

 

 

Навіщо знімаю і оприлюднюю, знаючи, що далеко не всім цікава політика? Тому що сьогодні люди обирають переважно популістів та демагогів. Розповідати казки під час передвиборної кампанії не складно. А от потім, коли справа доходить до конкретної роботи, з’ясовується, що одні здатні конструктивно працювати на інтереси громади, а інші тільки заважають. І нездатні та своєкорисливі завжди чинять спротив тому, щоб їхню діяльність показували людям. Звісно ж, результатом такої закритої діяльності обранців є розруха та війна.

Ось чому ваш покірний слуга намагається показати вам діяльність обранців і розраховує на те, що ви її детально аналізуватимете та робитимете відповідні висновки, котрі й зможете використати для обрання гідних і відкликання нездатних працювати на інтерес громади та суспільства.

Прошу до перегляду:

До речі, цікаво спостерігати за Людмилою Мацішевською, формально представляє ВО “Батьківщина”, а діє так, немов вже давно член Радикальної партії, котру в районі очолює Валерій Гайдукевич. Втім, можливо, це тільки автору матеріалу так здається.

Коментарі закриті.