2s121113 (1)Сьогодні на базі Менського району за сприяння Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся тематичний короткотерміновий семінар-тренінг «Розвиток інфраструктури територіальної громади України і вимоги щодо виконання Указу Президента України від 02.06.2013 № 327 «Про невідкладні заходи щодо прискорення здійснення економічних реформ» для голів територіальних громад району, державних службовців місцевих органів виконавчої влади.

Відкрили заняття керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Неруш та заступник директора Центру, магістр державної служби Петро Підгайний.

Конверсаторіум з теми: «Презентація території як один з факторів розвитку зовнішньої торгівлі та залучення інвестицій» для учасників семінару провів заступник начальника управління з питань зовнішніх зносин та торгівлі Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації Ярослав Охріменко.

Також присутні розглянули питання, які включають комплекс заходів по створенню брендінга територій та його зміни (брендінг та ребрендінг територій).

                                       Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Коментарі закриті.