Автор: Юрій ТОВСТОП’ЯТ.

Минулої неділі відбувся 25-й тур першості району з футболу. За часів незалежності в чемпіонаті Менщини ще не було подібного ювілею: 25 турів раніше не грали в жодному році. 14 команд – це справжній рекорд для однієї ліги. Тому серед футболістів і просто прихильників гри ведуться розмови про доцільність розділення команд на дві зони.

Відкрив тур винесений на суботу матч в Макошине, де місцева команда приймала гостей з Кукович. Перший тайм пройшов під диктовку господарів, що втілилось в забитий ними м’яч. Відповісти гості змогли лише після перерви, скориставшись помилкою голкіпера господарів поля. Після цього «Куковичі» спромоглись вийти вперед завдяки блискучій грі одного з кращих форвардів першості Сергія Кузьменка. Та втримати перевагу гостям не вдалося: помилився їхній голкіпер, дозволивши відновити нічийний рахунок.

Решта поєдинків проходили в неділю. В Мені «Авангард» відвантажив 11 «сухих» м’ячів у ворота величківського «Шансу». Інший матч у райцентрі не обійшовся без відвертих грубостей зі сторони гравців та незадовільного рівня суддівства. Та все ж сильнішим в менському дербі виявився «Темп», перемігши «Кооператор» з рахунком 3:2. Це дозволило команді піднятись на четверту сходинку в турнірній таблиці, лишившись єдиним конкурентом стольненського «Торнадо» в боротьбі за бронзові медалі.

А можливим такий розвиток подій став після домашньої перемоги стольненців над гостями з Сосницького району – «Кудрівкою». Гості провели перший тайм на половині суперника, але «Торнадо» теж не відсиджувався в обороні. Та все ж відкрити рахунок вдалось саме кудрівцям, які вдало скористались штрафним ударом. У другому таймі «Торнадо» продемонстрував неабияке бажання і до того ще й фізичну витривалість, вирвавши таки перемогу з рахунком 2:1. При цьому призначений в ворота гостей пенальті за рахунку 0:1 залишив питання до суддівської бригади, проте за час матчу вони виникали як в однієї, так і в іншої сторони.

Тепер для того, щоб втримати третю сходинку, «Торнадо» потрібно перемогти в останньому турі «Синявку» на її полі, оскільки «Темп» навряд чи змарнує нагоду завоювати бронзові медалі. Останнім випробуванням для менян стане домашній поєдинок з «Дяговою».

У звітному турі «Синявка» каменя на камені не залишила від оборони «Величківки», та ще й на полі суперника: рахунок 0:8 говорить сам за себе.

Так само не вийшло боротьби і в Березні, де місцева команда також забила вісім м’ячів! Постраждалою стороною при цьому виступив «Старт» з Жовтневого. Гості змогли відповісти лише двома результативними ударами.

Ще один поєдинок відбувся в Дягові, де місцева команда приймала менську «Юність». Перший тайм пройшов у рівній боротьбі: спочатку забили гості, та господарі не тільки відігрались, але й вийшли вперед. Проте останнє слово в першому таймі було все ж за «Юністю», якій вдалось відновити рівновагу. В другому таймі забивали лише гості, і фінальний свисток, що зафіксував рахунок 2:4, сповістив про закінчення чорної смуги в житті менської команди. Це дозволило «Юності» повернутись в ТОП-10 команд чемпіонату, помінявшись місцями з величківським «Шансом».

З нетерпінням чекаємо останнього туру, який дасть відповідь на всі невирішені питання. Основне, звісно ж, – хто стане бронзовим призером?