На четвертій відкритій зимовій обласній спартакіаді держслужбовців та працівників органів місцевого самоврядування у командному заліку перемогу святкувала Менщина.

Загалом змагалися 23 команди з районів і міст Чернігівщини. Серед 69 учасників спартакіади були і 18 представниць прекрасної статі. І лише одна команда мала виключно жіночий склад – команда нашого району!

Честь Менщини відстоювали головний бухгалтер районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Толста, провідний спеціаліст цього ж центру Тетяна Васько та колишня завідувач сектору контролю райдержадміністрації Інна Дудко (нині – директор централізованої бібліотечної системи).

Змагання відбулися з трьох видів спорту: стрільби, динамометрії та лижних перегонів. Представниці нашого району у командному заліку посіли перше місце. Окрім цього, Тетяну Васько нагороджено медаллю за зайняте друге місце у стрільбі з пневматичної рушниці.

Спартакіада, присвячена Року спорту та здорового способу життя, проводилася серед державних службовців обласної, районних державних адміністрацій, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Коментарі закриті.