shpytalПерший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Мурований спільно із делегацією Менського району 16 грудня відвідав військову частину А4302 (військовий шпиталь) в смт. Десна та привітав військовослужбовців з 20-річчям створення частини.

У своєму виступі Сергій Григорович наголосив на важливості розвитку військової медицини. Відмітив, що працівники військових госпіталів сумлінно і самовіддано виконують свої обов’язки в тяжкі часи для нашої держави та побажав всім здоров’я, сил та мирного неба над головою.

Також Сергій Мурований вручив командуванню військової частини спільну Подяку голів Менської районної державної адміністрації та районної ради за незламну волю та дух у виконанні почесної місії служіння народу України та з нагоди 20-ї річниці з дня створення військової частини.

Гарний та по-справжньому святковий настрій винуватцям свята подарували аматори менської сцени, які чарували присутніх виконанням мелодійних пісень, а учасниці колективу східного танцю «Самарканд» із задоволенням продемонстрували всім присутнім красу та загадковість східного танцю.
7-img_7719
Учні загальноосвітніх навчальних закладів Менського району напередодні новорічних свят долучились до акції «Намалюй привітальний малюнок солдату». Меняни зібрали бійцям військової частини солодкі та вітамінні подарунки. Солодощі та сувеніри були передані до військового шпиталю.

3-img_7684
У підсумку візиту досягнуто домовленості та намічено шляхи подальшої співпраці між військовою частиною та районною державною адміністрацією.

 

РДА.

Мітки:

Коментарі закриті.