Священний Синод Української православної церкви Київського патріархату благословив причислення ігумена Меркурія Бригинецького до лику святих. Ігумен Меркурій (1870 – 1956 р.р.) – наш земляк, родом з Чернігівщини, подвизався і прославився у селі Бригинці Бобровицького району.

Як повідомив “Нашому слову” настоятель Свято-Георгієвського храму Мени священоієрей Володимир, враховуючи незмінне вшанування ігумена Меркурія віруючим народом, беручи до уваги свідчення про чудеса, які ставалися раніше і продовжують відбуватися після молитовного звернення до ігумена Меркурія, чесні його останки вважаються святими мощами та будуть перенесені в Катериненську церкву Чернігова для належного шанування.

Чин канонізації відбудеться 7 грудня 2011 року на Божественній Літургії у кафедральному соборі Святої Великомученці Катерини в Чернігові. Усі бажаючі здійснити благочестиву подорож, взяти участь у святковому богослужінні та прикластися до святих мощей можуть звертатися за телефонами: 2-41-00, (095) 309-44-73.

Коментарі закриті.