правоохоронціУ рамках спільного просвітницького проекту Міністерства внутрішніх справ України та ряду громадських організацій у Чернігові відбувся навчально-практичний семінар для працівників міліції, спрямований на попередження насильства в сім’ї.

У тренінгу взяли участь представники міліцейських служб, прямо зобов’язаних виявляти факти сімейного насильства та протидіяти таким проявам, зокрема, дільничні інспектори міліції і працівники підрозділів кримінальної міліції у справах дітей з різних районів Чернігівщини.

В ролі тренерів виступили досвідчений фахівець з профілактичної роботи, старший інспектор з особливих доручень управління кримінальної міліції у справах дітей МВС України Артур Райнш та представниця «Української фундації громадського здоров’я» Наталія Цвєткова. Впродовж двох навчальних днів вони роз’яснили групі слухачів особливості вітчизняного та міжнародного законодавства у сфері попередження насильства, детально охарактеризували психологічні риси жертви та кривдника, закріпили алгоритм дій співробітника міліції в подібній ситуації.

Учасники дводенного семінару визнають велику користь від вивчення законодавчих актів щодо попередження насильства в сім’ї, перш за все – спільних документів низки відомств, які регламентують взаємодію правоохоронних органів та соціальних служб, медичних установ тощо. Проте найцікавішою і при цьому дуже корисною називають практичну фазу заходу.

Цивільні фахівці охоче приєдналися до проведення семінару, оскільки вбачають у цьому можливість внести свою вагому частку в розірвання так званого «кола насильства».

Представник центрального апарату МВС України відзначив відповідальне ставлення правоохоронців Чернігівщини до власної участі в семінарі, їхню високу зацікавленість у результативній роботі, прагнення набути міцні знання і дістати відповіді на непрості питання з власного практичного досвіду.

Логічним підсумком дводенного навчання стало вручення кожному учасникові відповідних сертифікатів. Цю приємну місію виконав в урочистій обстановці провідний тренер семінару Артур Райнш.

СЗГ УМВС України в Чернігівській області

Коментарі закриті.