За минулий тиждень райвідділом внутрішніх справ розкрито чотири крадіжки майна, по два випадки шахрайських дій та спричинення тілесних ушкоджень.

За повідомленням Менського районного відділу УМВС України в Чернігівській області, дільничними інспекторами притягнуто до адміністративної відповідальності дев’ятеро осіб, з яких шестеро – за розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях, одну – за заняття проституцією.

Від жителя Мени 1 грудня надійшло повідомлення про те, що з його літньої кухні зник радіоприймач. Того ж дня у Городищі мешканець Чернігова спричинив тілесні ушкодження жительці Фастівського району Київщини.

Один із макошинців 2 грудня шахрайським способом відібрав гроші у жительки Полтавської області.

Житель Локнистого, побачивши рекламне оголошення по телебаченню, перерахував кошти на рахунок невідомої особи за придбання добривної сировини. Обіцяного товару ошуканий селянин так і не отримав, а телефон «продавця» не відповідає.

У Березні 4 грудня сталася дорожньо-транспортна пригода без потерпілих. Того ж дня до правоохоронців звернувся житель Мени із заявою, у якій просить допомогти знайти мобільний телефон, втрачений під час відпочинку в кафе «Корона». Працівниками міліції було встановлено особу, яка скоїла цей злочин, крадієм виявився житель Мени.

Через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення 5 грудня сталося загорання житлового будинку у Майському.

Дільничним інспектором під час розгляду заяви жительки Блистови встановлено, що 21 листопада односельчанин поцупив з її будинку фотоапарат. Окрім того, дільничними інспекторами в ході відпрацювання Киселівки було розкрито крадіжку велосипеда, яка сталася ще у серпні 2013 року. Крадійкою виявилася жителька цього ж села.

Працівники міліції 6 грудня розкрили й крадіжку 2010 року бензопили «Дружба» у Лісках.

До центральної районної лікарні 7 грудня було доставлено жительку Дягови з діагнозом «отруєння медпрепаратами».

Коментарі закриті.