ДПІ у Менському районі повідомляє, платник податку, який бажає у 2012 році скористатися правом на податкову знижку за підсумками звітного 2011 року, повинен до 31 грудня 2012 року, подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи (де зазначити суму свого загального річного оподатковуваного доходу та підстави, суми та підтвердні документи щодо податкової знижки) до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації визначеним згідно з законодавством.

Відповідно до положень податкового кодексу платники податку можуть зменшити (шляхом нарахування податкової знижки) свій загальний річний оподатковуваний дохід, якщо впродовж звітного податкового року сплачували кошти за навчання, страхування, штучне запліднення, повертали фінансовим установам проценти за іпотечний кредит тощо.

Підставою для включення платником податку до податкової знижки сум витрачених коштів є наявність відповідних документів первинного обліку.

За довідки можна звертатися за тел. 3-17-87; 2-11-06.

Також ДПІ у Менському районі нагадує платникам ПДВ, що з 1 січня 2012 року, відповідно до п.11 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України, обов’язковій реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних підлягають податкові накладні, у яких сума податку на додану вартість становить понад 10 тис. грн, а також, податкові накладні, виписані при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України не залежно від розміру ПДВ в одній податковій накладній.

Коментарі закриті.