Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення». Докладніше про це «Нашому слову» розповіла начальник управління Пенсійного фонду України в Менському районі Тетяна Лола.

Зазначеним законом тимчасово, у період з 1 квітня по 31 грудня 2015 року, вносяться обмеження щодо виплати пенсій працюючим пенсіонерам. Обмеження не стосуються інвалідів І та II груп, інвалідів війни III групи та учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції, членів сімей військово­службовців.

Особам у період роботи на посадах, що дають право на призначення спеціальних пенсій (народні депутати, державні службовці та прирівняні до них, судді, прокурори та інші), пенсії, призначені відповідно до чинного законодавства, виплачуватися не будуть.

Пенсіонери, які працюють на інших посадах отримуватимуть 85 відсотків призначеного розміру пенсії, але не менше 150 відсотків прожиткового мінімуму для непрацездатних (1423,50 грн.).

Особи, яким призначена пенсія відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» і які працюють не на «спецпосадах», отримуватимуть пенсію в повному розмірі.

При звільненні з роботи з наступного дня після звільнення виплата пенсій поновлюватиметься.

Статус пенсіонера (працюючий чи непрацюючий) і відповідно розмір пенсії до виплати органи Пенсійного фонду визначать за матеріалами пенсійних справ та даними системи персоніфікованого обліку. Надавати органам Пенсійного фонду окремо документи необхідно лише тим пенсіонерам, хто своєчасно не виконав передбачене законом зобов’язання протягом десяти днів поінформувати органи Фонду про працевлаштування чи звільнення з роботи.

Якщо документів про працевлаштування (в тому числі на «спецпосаду») пенсіонер не надасть, факт роботи все одно обов’язково буде встановлено пізніше за даними системи персоніфікованого обліку. У цьому випадку пенсіонер має повернути надміру виплачену суму пенсії.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;It’s pretty redundant, but we truly believe thatThere are all sorts of sane arguments for a two state solution.mulberry sale uk
Adrian DiBisceglie, co director of St.hermes birkin
, OF; Anthony Perrico, Jr.borse gucci outlet
I played single player steam games on a rural dial up connection for years.mulberry outlet uk
Rockies rally to beat the Mets on Charlie Culberson’s winning homer

The air was sucked out of Coors Field faster than a balloon can go “pfffftt” in the early innings Saturday.borse alviero martini
And he basically spent the whole offseason with me.prada wallet
The army will not tolerate such actions.mulberry handbags uk

Коментарі закриті.