корупцияГолова сільради «забув», що його дружина працює завклубом та тривалий час «не звертав» на це уваги, пише Чернігівський монітор.

В січні цього року працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області викрили факт адміністративного корупційного правопорушення з боку посадової особи органу місцевого самоврядування 4 категорії 7 рангу.

Так, голова однієї з сільських рад Менського району не доповів відповідній раді про виникнення конфлікту інтересів в його службовій діяльності, а саме перебування на посаді завідувача сільського клубу своєї дружини.

Відповідно до частини 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (неповідомлення особою безпосереднього керівника у випадках, передбачених законом, про наявність конфлікту інтересів) працівниками УБОЗ УМВС України в Чернігівській області складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення, який направлений на розгляд до Менського районного суду Чернігівської області.

За подібне діяння закон передбачає накладення штрафу від десяти до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Коментарі закриті.