Учора, 23 листопада, працівники Менського сиркомбінату знову збиралися на протестну акцію проти невиплати заробітної плати.

 

 

 

Послухавши представника профспілки та працівників, прийшов до висновку про вкрай некомпетентні дії директора заводу. Замість об’єднання зусиль з колективом він скотився до погроз та переслідування за намагання добитися людьми виконання норм чинного законодавства на підприємстві.

Ще більше мене здивувало поширення ним інформації про позицію голови облдержадміністрації, котра, начебто, схвалила несплату податків і тому подібне.

Як з’ясувалося, директор з головою ОДА не зустрічався, він спілкувався з заступником голови ОДА Олександром Савченком. Чому директор на цю зустріч не запросив представників трудового колективу, незрозуміло, мабуть, щоб мати можливість розповісти колективу свої вигадки на кшталт схвалення несплати податків.

Я поспілкувався з Олександром Савченком по телефону та записав розмову, в котрій він розповів про дійсну позицію ОДА та ті зусилля, котрі робляться для нормалізації роботи на Менському сиркомбінаті. Фахово, серйозно, конструктивно та далекоглядно. З записом цієї розмови я ознайомив представників трудового колективу. Оприлюднювати її на загал через деякі делікатні моменти обговорення вважаю недоцільним.

Як повідомили представники колективу, на сьогодні перемовини керівництва з представниками профспілки досягли певної узгодженості. Як вона буде виконуватись адміністрацією сиркомбінату, покаже найближчий час.

Від себе скажу, що намагання директора повністю перекласти тягар фінансових проблем на трудовий колектив та займатися залякуванням і переслідуванням замість організації ефективного ведення справ, свідчить про його нездатність якісно виконувати свою роботу.

Прошу до перегляду відзнятого матеріалу:

 

Коментарі закриті.