Фото з сайту РДА.

У районному Будинку культури відбулися урочисті збори з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, повідомляє сайт РДА.

Участь у зборах взяли голова райдержадміністрації Анатолій Соломко, голова районної ради Володимир Невжинський. В своїх виступах вони відзначили, що дивосвіт української культури продовжує своє яскраве і самобутнє життя в районі завдяки мистецькому хисту та невтомній творчості працівників культури, аматорів та майстрів народного мистецтва району. Зусилля цих людей сприяють тому, що на Чернігівщині та і далеко за її межами наш Менський край знаний як багатий на талановитих, творчих і щедрих душею людей. З теплими словами вдячності вітав своїх колег начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Петро Тищенко.

Під час урочистостей кращим працівникам культури за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток української національної культури та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва були вручені Почесні грамоти головного управління культури, туризму і культурної спадщини облдержадміністрації, районної державної адміністрації, районної ради та відділу культури і туризму райдержадміністрації.

Коментарі закриті.