Перевірки органів державної санітарно-епідеміологічної служби засвідчили неналежний санітарно-епідемічний нагляд в дитячих оздоровчих та закладах громадського харчування області.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Зокрема, лише після харчового отруєння 21 дитини у дитячому фізкультурно-спортивному таборі “Колос” Менського району санітарно-епідемічним обстеженням в закладі виявлено грубі порушення санітарних норм.

Прокурором Менського району порушено кримінальну справу за фактом невиконання працівниками табору обов’язків щодо охорони здоров’я дітей, притягнуто до дисциплінарної відповідальності чотирьох працівників районної санепідемстанції.

Факти неналежного контролю санітарно-епідеміологічної служби за якістю харчування, термінами зберігання продуктів, дотримання санітарних та технологічних правил при організації харчування встановлено в оздоровчих таборах та закладах громадського харчування Чернігова, Прилук, Сосницького, Козелецького, Куликівського, Ріпкинського та інших районів області.

В цілому за результатами перевірки прокуратурою внесено 23 документи реагування, за якими на даний час до відповідальності притягнуто 14 працівників санепідемслужби.

Коментарі закриті.