Спілкуюся з благочинним Менського району отцем Володимиром Шемендюком на тему рабства. Навіщо Мойсей виводив людей з рабства та чому нинішні українці прагнуть рабства?

 

 

 

Звісно, в мене є своя відповідь на це питання, але вважаю і цікавим, і корисним почути думки й інших людей. Як на мене, то секрет простий: для того, щоб суспільство жило вільним життям, однієї свободи недостатньо, потрібні серйозні суспільно-політичні знання та вміння. Без них людина приречена бути або рабом, або, що ще гірше, стати рабовласником.

Якщо мова йде про знання, про освіту, то цілком природно було б поспілкуватися на цю тему з очільницею відділу освіти в Менській ОТГ. Але в обраного міським головою Примакова просто талант підбирати кадри, котрі нічого нездатні пояснити. Про Юрія Мишкина, котрий виявився нездатним навіть спробувати пояснити свої капустяно-антипатріотичні директиви, краще й не згадувати. Нинішня очільниця Ірина Лук’яненко з осені обіцяла надати інтерв’ю, але так і не спромоглася виконати обіцянку.

Століття тому неготовність українців до самоорганізації як вільних людей призвела до таких жахливих трагедій як війни, розкуркулення, виселення та голодомори. На жаль, і сьогодні нас і внутрішньою політикою нинішні очільники, і зовнішньою агресією гонять знову у рабське життя. Але більшість, оті сумнозвісні 73%, вважає, що голосуванням та підтримкою такої політики вони несуть благо собі та своїм дітям. Сумно…

Прошу до перегляду спілкування з отцем Володимиром:

Коментарі закриті.