З нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва у районному Будинку культури в Мені відбулася гумористично-розважальна шоу-програма «100%».

Упродовж усього концерту ведучі програми начальник відділу культури і туризму Менської РДА Олександр Карпенко та культорганізатор Яна Мандрика підігрівали публіку веселими жартами та смішними сценками.

Щедрими оплесками зустрічали глядачі народний ансамбль «Менщина», затамувавши подих насолоджувалися співом Наталії Підлипської, Олександра Мельника, Альони Литвин, Рити Солдаткіної та вокального ансамблю «Домісольки». Запальними та яскравими були виступи танцювальних колективів «Менщина», «Барвінок», «Сюрприз», ансамблю «Мелодія». Чарували втіленням жіночої краси та звабливості постановки колективу «Самарканд», вишуканою музикою лунав зі сцени ансамбль саксофоністів.

Як завжди заворожувала видовищними трюками та бездоганною технікою виконання «Фієста». Олександр Лукаш віртуозно підготував музичну композицію «Бумер».

Добряче повеселила сценка за участю Яни Мандрики та Олександра Карпенка «Патрульний поліцейський». Майстерно і завзято перевтілився Олександр Петрович у патрульного нової поліції, а згодом у Дрінка Брінчіча – кореспондента сербського телебачення, який вів діалог із директором Будинку культури Наталією Підлипською.

У кінці розважальної програми учасники заспівали гімн культпрацівника, а сцену осяяв святковий феєрверк. Зал аплодував артистам стоячи!

Коментарі закриті.