Пожежники врятували жителя Мени27 березня о 18.25 у Мені до служби “101” надійшло повідомлення про пожежу одноповерхового житлового будинку по вул. Б. Хмельницького, повідомляє управління ДСНС України в Чернігівській області.

Через 8 хвилин до місця події прибув пожежно-рятувальний підрозділ Держслужби з надзвичайних ситуацій. У цей час відбувалося горіння в одній з кімнат будинку, а саме помешкання заповнив їдкий дим.

Рятувальники негайно приступили до гасіння й одночасно з цим провели розвідку в приміщеннях оселі з метою пошуку її мешканців. В ході цього начальник караулу старший лейтенант служби цивільного захисту Олександр Губенко разом з командиром відділення прапорщиком Олексієм Комовим знайшли у одній з кімнат 51-річного сина домовласниці, який був у напівпритомному стані.

Рятувальники винесли постраждалого на свіже повітря й передали лікарям швидкої медичної допомоги. Чоловіка з опіками ніг доставлено до Менської районної лікарні. Стан його

здоров’я задовільний.

По факту пожежі проводиться розслідування. За попередніми даними причиною пожежі послужило коротке замкнення електричного подовжувача.

Коментарі закриті.