Изображение 007

Сьогодні, 21 травня, менські рятувальники ліквідовували умовну пожежу на Троїцькому базарі.

Відпрацювання почалося о 14 годині. Відвідувачів базару на цей час майже не було, та і торговців залишилося небагато. На територію базару заїхав пожежний автомобіль. За декілька митей рятувальники затягнули гідрант на другий поверх торгового павільйону. Пустили воду. Процедура «гасіння» зайняла декілька хвилин.

Подібні тренування проводяться регулярно. Рятувальники вивчають обстановку на об’єктах, зокрема, шукають найближчі доступні джерела води. Адже однієї автоцистерни зазвичай вистачає лише на п’ять хвилин гасіння. Потім треба знову закачувати воду, або тягнути гідранти від найближчих колодязів.

За словами начальника караулу Менської самостійної державної пожежної частини №32 Олександра Мица, основною проблемою на Троїцькому є недостатність проїздів та їх захаращеність.

Окрім тренувань, інспектори відділення наглядово-профілактичної діяльності провели позапланову перевірку протипожежного стану базару.

За словами старшого інспектора ВНПД РВ ГУ МНС України в Чернігівській області Євгенія Довгаля, на другому поверсі павільйону розташована торгова точка, проте вона не має другого ходу, а це є порушенням правил протипожежної безпеки. Окрім цього, сходи на другий поверх не оброблені спеціальною вогнезахисною речовиною.

Деякі кіоски встановлені без погодження з інспекцією і не включені у схему ринку, до того ж у частини торгових точок відсутні вогнегасники. Також на Троїцькому немає пожежної сигналізації і системи оповіщення про пожежу – сирен та мигалок.

За словами Євгенія Довгаля, керівництво Троїцького обіцяє усунути недоліки, мовляв, вже навіть є проект реконструкції базару.

Изображение 004

Изображение 002

Изображение 023

Изображение 017

Фото автора.

Коментарі закриті.