Голова райдержадміністрації Анатолій Соломко провів розширене засідання колегії спільно з президією районної ради та постійними комісіями райради.

До порядку денного були включені питання про стан кадрової роботи, заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян та стан виконавської дисципліни.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Булавка доповіла про проект районного бюджету на 2012 рік.

Недостатнім фінансуванням місцевої пожежної охорони висловили занепокоєння Дягівський сільський голова Микола Бурка та Лісківський сільський голова Микола Лавський. Вичерпну відповідь надав перший заступник голови РДА Володимир Василенко. Він роз’яснив, що місцева пожежна охорона району фінансується і буде фінансуватися на максимально можливому рівні. В першу чергу – базові формування, на які лягає основний тягар боротьби з пожежами. Розроблюється порядок укладення договорів і компенсації за гасіння пожеж у населених пунктах, де відсутні місцеві пожежні підрозділи.

Депутат обласної ради (фракція Партії регіонів) головний лікар району Петро Хомрач звернувся з проханням підтримати видатки на медицину району, запропоновані адміністрацією лікарні. Він наголосив, що 2011 рік ЦРЛ закінчила із заборгованістю за медикаменти, послуги і матеріали близько 300 тисяч гривень. У той же час зекономлені райлікарнею 286 тисяч гривень були перераховані на районний відділ культури.

Петро Петрович закликав у 2012 році забезпечити видатки на придбання медикаментів, харчування, оплату послуг та матеріалів. У іншому випадку районна медицина буде вимушена припинити діяльність машин «швидкої допомоги» в Макошине, Стольному, Бірківці.

З усіх питань, що розглядалися на колегії, прийняті відповідні розпорядження. У роботі колегії взяли участь голова районної ради Володимир Невжинський та депутати районної ради.

Коментарі закриті.