Життя – то найбільший дар, і разом із тим – найкрихкіший. Чи могла подумати звичайна менська родина, що їхня 22-річна Юля сьогодні балансуватиме на межі життя і смерті? Ні війни ж, дякувати Богові, ні землетрусів та торнадо у нас немає. А от трапилося так, що від 27 серпня дівчина бореться за життя у реанімаційному відділенні обласної лікарні. Ще недавно ходила на роботу, жила своїм дівочим життям і мріяла про щасливе майбутнє…

Якогось дня рідним зателефонували з пошти, де Юля працює: «Прийдіть і заберіть доньку, вона неадекватно поводиться, вона… засинає на робочому місці». Вже потім оточуючі пригадають, що останнім часом дівчина поводилася трохи дивно, стала млявою. Мати теж помітила: після роботи донька рано влягалася, стала забувати. Думала, що то через проблеми у стосунках із хлопцем така собі депресія.

Лікарі нарешті встановили діагноз: енцефаліт. Чи кліщ його заніс до організму хворої, чи комар, чи вірус через молоко інфікованої корови проник – хтозна. Однак нині медики борються за життя Юлі. На ліки щодня потрібні астрономічні для простої родини суми, сотні гривень. Заощаджень у них немає, лише борги: нещодавно усе витратили на вступ сина до вишу.

Тож звертаємося до небайдужих: допоможіть врятувати молоде життя!

Кошти можна перераховувати: Конотопська філія АБ «Експрес-банку», МФО 337212, код 2211218288, р/р 26205930001312, отримувач Дубіна Алла Валеріонасівна.

Коментарі закриті.