Мешканець Чернігова намагався передати засудженій Чернігівської виправної колонії управління ДПтС України в Чернігівській області (№ 44) наркотичний засіб, заховавши заборонену речовину у жіночу кофтинку.

Правопорушника видала нервова поведінка. Тож, під час ретельного огляду пакунку, з’ясувалось, що чоловіку було що приховувати. Ретельно перебираючи вміст передачі, співробітники колонії виявили жіночу кофтинку, де на горлі кофтинки по шву було виявлено та вилучено шматок марлевої пов`язки, просочений речовиною коричневого кольору.

Слідчо-оперативна група Чернігівського міського відділу міліції, що прибула на місце події, зафіксувала факт спроби передачі засудженій забороненого наркотичного засобу, який був вилучений та направлений на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.

Наркотичні речовини також намагались передати до Чернігівського СІЗО та Менської виправної колонії (№ 91).

Так, під час догляду продуктової передачі, які надійшла ув`язненому Чернігівського СІЗО, в двох апельсинах було виявлено речовину невідомого походження. А в поштовій посилці засудженому Менської виправної колонії (№ 91) серед 19-ти сигарет з фільтром марки «LD», в двох з них було виявлено та вилучено зелену речовину рослинного походження.

Про дані події було повідомлено до Чернігівського міського відділу УМВС та Менського районного відділу УМВС й викликано слідчо-оперативні групи. Всі матеріали та вилучені речовини були передані до міліції для проведення експертизи та прийняття рішення згідно ст. 214 КПК України.

Коментарі закриті.