Фото сайту http://www.zhitomirnews.com

Міністерство надзвичайних ситуацій та Держінспекція техногенної безпеки вкрай стурбовані ситуацією, що склалася з травмуванням і загибеллю дітей на пожежах та під час надзвичайних подій.

Головні причини дитячого травматизму і трагедій – це пустощі з вогнем, вибухо- та пожежонебезпечними предметами, недотримання вимог правил дорожнього руху та перебування біля водойм. Усе це трапляється через те, що батьки не приділяють належної уваги вихованню дітей, часто залишають їх без нагляду, а інколи навіть самі не знають, як діяти в складній ситуації.

Так, 3 березня в селі Гладке Козелецького району під час пожежі загинули два хлопчики п’яти та двох років. Поки мати проводжала на шкільний автобус двох старших дочок, діти дивились старенький ламповий телевізор, який раптом через несправність загорівся. Коли ж мати прибігла додому, замість того, щоб покликати синів до виходу або до вікна, через яке можна було б їх врятувати, навпаки наказала сховатися. Послухавши матір, діти залізли на піч, де і задихнулися.

У квітні в Чернігові першокласник однієї зі шкіл раптово почав перебігати проїзну частину поза межами пішохідного переходу, в результаті чого потрапив під колеса автомобіля та отримав травми.

У  Березівці Талалаївського району в невеликій водоймі потонула трирічна дитина. Залишений поза увагою дорослих, хлопчик дуже близько підійшов до краю водойми, послизнувся і впав у воду.

Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду! Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя.

За інформацією РВ ТУ МНС та РВ УДІТБ в Чернігівській області.

Коментарі закриті.