поштаЗі збиткового підприємства з мільйонними боргами, холодними приміщеннями та мізерними зарплатами чернігівська дирекція «Укрпошти» перетворилась на прибуткове всього за один рік. Секрети успіху поштарів дізнавались наші журналісти.

Стереотипи диктують: пошта – пережиток минулого. Її успішно замінюють Інтернет, мобільний зв’язок та сучасні служби доставки. Так це чи ні – можна сперечатись, але стан речей у відділеннях «Укрпошти» донедавна лишав бажати кращого/

Але не слід забувати про те, що пошта – важливий елемент інфраструктури. І для того, аби заробляти, варто правильно використовувати його можливості. Саме це і зробив Олег Обушний, очоливши Чернігівську дирекцію рік тому.

Олег Обушний, начальник Чернігівської дирекції «Укрпошти» “Нові послуги, якими вдалося заробити: рахунки «ЧернігівгазЗбуту», бухгалтерія агропромислового комплексу – через пошту».

Так, остання послуга принесла підприємству мільйон гривень. До того ж, збільшився потік посилок та бандеролей з-за кордону, зокрема, з Китаю. У зв’язку з цим у поштарів з’явилась іще одна нова послуга. Олег Обушний: «Пересилка багажу великими габаритами – 30-400 кг».

До пункту призначення багаж дійде… всього за добу! А то й менше, якщо відправите до дванадцяти годин дня. Таким чином, справи пішли вгору.

У найближчих планах – ремонт поштових відділень. Підйом заробітної плати продовжуватиметься. Так Чернігівська дирекція «Укрпошти» із 28-го місця в корпоративному рейтингу перейшла на п’яте всього за один рік.

Мітки:

Коментарі закриті.