Про жителів району, що зараз перебувають за великою водою, пам’ятають не тільки листоноші та журналісти. Керівники райдержадміністрації та служби цивільного захисту населення району відвідали Червоні Луки.

До хуторян завітали голова РДА Анатолій Соломко разом зі своїм першим заступником Володимиром Василенком, начальник служби цивільного захисту в Менському районі Володимир Варуша, Лісківський сільський голова Микола Лавський.

Задесення

Старенькі жителі Червоних Лук звернулися до посадовців зі своїми наболілими проблемами.

– Питання забезпечення хуторян скрапленим газом буде вирішено найближчим часом, – запевнив Володимир Василенко. – Також взято на контроль визначення правильності нарахування пенсії одній із жительок Червоних Лук. Складніше із забезпеченням транспортного сполучення Максаків з райцентром: не можемо знайти бажаючих перевіз­ників.

Задесення

Зі зниженням рівня води городи хуторянам виоре трактором житель Ховмів Борзнянського району.

Задесення

Зраділи старенькі і новинам від сільського голови. Микола Лавський повідомив присутнім, що дерев’яний баркас для сполучення хутора з Максаками вже роблять майстри в Ушні. Там же виготовлять і невеликий човник, щоб плавати на території самих Червоних Лук.

Коментарі закриті.