Запевняють фахівці державної служби зайнятості  і пропонують безробітним з вищою освітою безкоштовно здобути конкурентоспроможну на ринку праці професію менеджера страхової справи.

Як повідомила директор Чернігівської філії страхової компанії “Фортіс” Лариса Порплік,  сьогодні зростає потреба у кваліфікованих кадрах по збуту страхових послуг. Та це й не дивно, адже операції зі страхування є одним з важливих атрибутів цивілізованого суспільства. За підбором кадрів вона звертається до служби зайнятості, спеціалісти якої, окрім банку даних шукачів роботи, пропонують підготовку спеціалістів на замовлення роботодавців під гарантоване працевлаштування.

Страхова справа є прибутковим різновидом підприємництва, яке з кожним днем розвивається в Україні. Людина цієї професії повинна володіти гнучкістю мислення, даром переконання, здатністю знаходити нестандартні рішення, вмінням аналізувати та прогнозувати ступінь ризику. Саме таких спеціалістів цінують у страховій компанії «Фортіс». Одна з них – Світлана Бригінець, яка вже близько 5 років працює на ринку страхових послуг, роботою дуже задоволена і дякує долі, що потрапила саме до цієї страхової компанії.

Отож, сьогодні за направленням служби зайнятості в Чернігівському державному інституті економіки та управління можна безкоштовно протягом 10 місяців здобути другу вищу освіту за спеціальністю «Фінанси» з отриманням кваліфікації «спеціаліст страхової справи».

У програмі навчання: державне регулювання страхової справи, страховий ринок України, маркетинг, податкова система України, фінансовий менеджмент, інноваційно-інвестиційний менеджмент, страхові послуги, облік і аудит в страхових компаніях, соціальне страхування, управління персоналом та інше.

Під час навчання безробітним виплачується матеріальна допомога, іногородні забезпечуються гуртожитком та отримують компенсацію за проїзд.

З питань отримання професії звертайтеся до центру зайнятості за місцем проживання та до обласного центру зайнятості.

Довідки за телефонами:

Менcький РЦЗ (04644) 2-36-10, 2-16-79

Чернігівський ОЦЗ (04622)4-12-37, 4-24-42.

Мітки:

Коментарі закриті.