Як у першому, так і другому кварталі нинішнього року умови, за яких податківцям доводиться забезпечувати стабільні надходження коштів до бюджетів, залишаються украй складними, повідомив начальник ДПІ у Менському районі Анатолій Андрієнко. На це впливають не тільки політичні та економічні фактори, а й навіть погодні.

За січень – квітень 2010 року податкова служба району забезпечила надходження податків і зборів до зведеного бюджету в сумі понад 10,5 млн. грн., що на 5,2% більше, ніж за відповідний період минулого року.

У результаті роботи підрозділу погашення прострочених податкових зобов’язань додатково надійшло 152,6 тис. грн., податкового контролю юридичних осіб – 57,2 тис. грн.

У порівнянні з відповідним періодом 2009 року зросли надходження прибуткового податку з громадян, плати за землю, платежів за користування надрами, фіксованого сільгоспподатку та інших.

Кращими платниками у районі є ТОВ «Нептун», філія «Менський сир», ДП ДАК «Хліб України» Менське ХПП, ДП «Зернятко», ск «Куковицький» та «Авангард».

Коментарі закриті.