5-img_7032Питанням територіального розвитку та розробки проектів сталого розвитку територій в рамках проекту «Сильні місцеві громади – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування» менських активістів 24 жовтня вчила тренер – Бойко Тетяна – експерт з територіального брендінгу, член дорадчої ради профільного комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму (м. Чернігів).

Несподіванкою був візит американця – помічника сенатора міста Портленд Кевіна Мура. Він розповів про стратегію туристичного розвитку свого міста. Зауважив, що через особливі погодні умови (часті дощі та похмурі дні) у людей сформувався стереотип, що це несприятлива для туристів територія. І вони перетворили свої “мінуси” на “плюси” – брендами Портленду стали “зелене місто” (велика кількість зелені через надлишок опадів), “місто троянд”, “місто пива”.

Ну а меняни під керівництвом Тетяни Бойко намагалися нафантазувати Менщину 2031 року, розробляли реальні шляхи до покращення інвестиційного, туристичного клімату, шукали ідеї бренду району, одним словом – вчилися.

Розходилися в гарному настрої з розумінням, що незначні, локальні ініціативи та справи зможуть покращити наше життя. Головне – не сидіти, склавши руки, а починати діяти.

РДА

Коментарі закриті.