* Невідома особа 6 травня, зламавши пластикові пакети торгівельної точки, яка розташована у магазині «Світ» у Мені, проникла всередину і вкрала з вітрини мобільні телефони та безпроводовий модем.

* Протягом останніх тижнів до райвідділу міліції надійшло п’ять заяв від жителів Мени, Макошине, Блистови про крадіжку мобільних телефонів. У всіх випадках крадіїв знайдено, вирішується питання про порушення кримінальних справ.

* Як і в попередні тижні, жителі району продовжували активно з’ясовувати стосунки за допомогою фізичної сили. Зокрема, 30 квітня до центральної райлікарні за медичною допомогою звернувся житель Величківки з діагнозом: закритий перелом обох кісток лівого передпліччя та правої великогомілкової кістки. Травми він отримав під час бійки на дискотеці у Величківці. Медикам також довелося надавати допомогу менянину та киселівцю, яких в один день побили невідомі у райцентрі. На побиття невідомими також поскаржилися жителі Стольного і Данилівки. У Городищі 3 травня син побив батька. З тілесними ушкодженнями 4 травня до центральної райлікарні звернулися мешканець Жовтневого та менянка, яку під час сварки побив чоловік. Ще одна жительку райцентру отримала тілесні ушкодження після розмови зі співмешканцем 6 травня.

За інформацією райвідділу міліції.

Коментарі закриті.