imagesПолуниця – ароматна, соковита, червона ягода, котра асоціюється з почуттями любові та пристрасті. Це не лише солодка смачна ягода, це ще й безліч вітамінів, відсутність жирів і чудовий афродизіак, – пише медфонд.

Калорійність полуниці становить лише 38 ккал/100 г, що робить її дозволеним продуктом для жінок, котрі слідкують за фігурою, а також для людей, які страждають від ожиріння. Полуницю можна використовувати для розвантажувальних днів, більш того, існує навіть досить ефективна полунична експрес дієта. Враховуючи те, що полуниця низькокалорійна ягода, це дає можливість їсти її, збагачуючи організм вітамінами, як влітку, так і взимку (в замороженому вигляді).

Вітаміни, що містяться в ягодах полуниці

Таку кількість вітамінів як у полуниці, мають лише деякі цитрусові і це лише з врахуванням тих вітамінів, які містяться в шкірці. Якщо подумати: що легше з’їсти – півкілограма полуниць чи таку ж кількість лимонів, ягоди беруть верх. Які вітаміни містяться в полуниці? Її хімічний склад багатий на аскорбінову кислоту та вітамін А. Разом ці вітаміни мають властивість піднімати імунітет і активувати роботу імунної системи. Властивості вітаміну А також забезпечують нормальне сприйняття оком світла, особливу в темну пору доби. В хімічному складі ягоди наявний вітамін В1, який організм використовує для багатьох реакцій енергетичного та матеріального обмінів, і виступає необхідним компонентом для процесів, що відповідають за розщеплення жирів, цукрів і формування нових тканин.

Корисні властивості полуниці

Ця ягода корисна при подагрі і артритах, високому тиску, слабких стінках судин та низькому імунітеті. Регулярно вживаючи полуниці, можна запобігти застуді, захворюванню очей і омолодити організм. Полуниця містить йод, який потрібен для нормальної роботи мозку та нервової системи. Її рекомендують вживати людям, які хворіють анемією, для покращення кровоутворення, при артелосклерозі, гіпертонії, ішемічних захворюваннях серця, ожирінні. Допоможе також позбавитись від неприємного запаху з рота.
Полуниця володіє протизапальними, цукрознижуючими, потогінними та сечогінними властивостями.
Свіжий полуничний сік, випитий вранці надщесерце , допоможе при жовчнокам’яних захворюваннях.
Допоміжна полуниця також в галузі косметології. Маски з полуниці підсушують і лікують вугрові висипи, звужують пори.

Шкідливі властивості полуниці.

Незважаючи на велику кількість корисних властивостей, полуниця виступає одним з найбільших алергенів. Не слід вживати ці ягоди при підвищеному виділенні шлункових соків, шлункових коліках, апендициті, гастриті та язві.
Дітям та вагітним, схильним до алергії, потрібно з обережністю вживати полуницю та різноманітні страви, до складу яких вона входить.

А в цілому – насолоджуйтесь смаком полуниці і будьте здоровими та стрункими!

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;I went to her and said we were going to try marijuanaCanada vs Switzerland at IIHF

Switzerland’s goalkeeper Tobias Stephan (2nd L) lies on ice as his teammate Goran Bezina tries to defend net in fight with Canada’s Jeff Skinner (R) and John Tavares during their 2012 IIHF men’s ice hockey World Championship game in Helsinki May 9, 2012.cheap ray ban sunglasses
Money, money, money.mulberry handbags sale
The Associated Press contributed to this report.michael kors purses uk
You also gain an understanding of a variety of political, social, cultural and ideological dimensions of the major forces that contend power and influence and that shape economic, social and cultural life in the Middle East.prada wallet
I have family lines leading to my mother and father from Samuel Talbot Sr.mcm backpack for sale

“With the increased focus on earlier resolution of disputes with small businesses and individuals, it is expected that Administrative Appeals Tribunal litigation will decrease in future years and in house facilitation and other dispute resolution approaches will increase in these sites,” the document states.michael kors bags uk sale
mulberry outlet

Коментарі закриті.