У Польщі вже другий тиждень вирує негода. З соляної шахти Вєлічка під Краковом евакуювали 900 людей: буревій пошкодив електричну мережу шахти.

На півдні Польщі пройшла сильна буря. Там масово евакуюють туристів і підраховують збитки.

Основний удар стихії припав на район Кракова. З соляної шахти Вєлічка, яка є однією з головних туристичних пам’яток країни, евакуювали більше 900 людей: буревій пошкодив електричну мережу шахти.

Проте жертв уникнути не вдалося. В результаті удару блискавки в містечку Челядзь на півдні країни дерево впало на автомобіль, водій машини загинув.

За останній час Польща пережила вже декілька сильних літніх ураганів. Крім того, в країні вже другий тиждень не припиняються сильні зливи.

Вода затопила тисячі будівель, зруйнувала мости та автошляхи, призвела до серйозних збоїв у поставках електроенергії та газу.

Найближчими днями у південних районах країни триватимуть дощі. Під час шторму сильний і поривчастий вітер місцями досягатиме 80 км/год.

Циклон вирує і в Центральній та Північній Європі. Напередодні потужний грозовий фронт пройшов Австрією, Литвою, Чехією і Східної Німеччиною. Найскладніша ситуація у Словаччині, де затоплені кілька міст. Вони фактично відрізані від світу – дороги перетворилися на потоки води і бруду.

За матеріалами ТСН.

Коментарі закриті.